Osnovna škola Ivana Lovrića

PETO MJESTO UČENICA NAŠE ŠKOLE NA NACIONALNOM NATJECANJU ČITANJEM DO ZVIJEZDA

PETO MJESTO UČENICA NAŠE ŠKOLE NA NACIONALNOM NATJECANJU ČITANJEM DO ZVIJEZDA

Učenice Osnovne škole Ivana Lovrića ove su školske godine po šesti put sudjelovale u Nacionalnome projektu za poticanje čitanja i promicanje kulture čitanja – „Čitanjem do zvijezda.“

Natjecanje se provodi u dvije kategorije: ispit znanja iz zadanih knjiga koje povezuje jedna tema i izrade kreativnoga uratka na zadanu temu, a prezentira se usmeno. Na školsko natjecanje prijavljuje se neograničeni broj učenika koji pišu individualni test, a najbolja tri učenika čine ekipu škole na županijskoj i nacionalnoj razini natjecanja.
Ove su godine učenice Marija Čaić, Ema Arbanas i Sara Bilić činile našu ekipu koja je osvojila prvo mjesto na županijskoj razini natjecanja te se tako plasirala na nacionalnu razinu na kojoj su osvojile peto mjesto. Njima i njihovim mentoricama Ivoni Tabak, Marineli Jenjić i Vesni Samardžić čestitamo na ovome uspjehu. ????????