Županijska smotra Lidrano

RokoLidranoAnapripreme

Dana 14. veljače u HNK Split održana je Županijska smotra Lidrano na kojoj je sudjelovalo dvoje naših učenika: Ana Bota (sedmi razred) i Roko Tomasović (peti razred) u pratnji učiteljice Žane Majić. Lidrano je smotra literarnoga, dramskoga i novinarskoga stvaralaštva na kojoj učenici imaju priliku sudjelovati u nekoliko kategorija: literarno stvaralaštvo, novinski radovi, pojedinačni i skupni scenski nastupi, radio emisije… 

Naš učenici nastupili su u kategoriji pojedinačnih scenskih nastupa. Ana Bota izvela je monolog iz predstave Nedostajem sama sebi, a Roko prolog iz predstave Duje Manzan i  Mate Manistra. Iako nisu prošli na Državnu smotru, oboje učenika imalo je zapažen nastup i pohvaljeni su od strane povjerenstva. Veselimo se njihovim novim nastupima. 

Kontakt

Sending

©2020 Coded by Digital Tailors Hosted by CroCloud

Log in with your credentials

Forgot your details?