Udžbenici i ostali nastavni materijali

Udžbenici 2019./2020.

Poštovani roditelji/skrbnici,

obavještavamo Vas da su financijska sredstva za nabavu udžbenika odlukom Ministarstva znanosti i obrazovanja RH, sukladno Zakonu o udžbenicima i drugim obrazovnim materijalima za osnovnu i srednju školu NN 1146/18, čl. 10., st.6.) osigurana u Državnom proračunu.

Nabavu udžbenika za OBVEZNE i IZBORNE predmete izvršit će Škola i oni postaju vlasništvo škole.

Popis udžbenika i drugih obrazovnih materijala možete pronaći na poveznici.

Grad Sinj financirat će kupovinu obveznih radnih bilježnica za školsku godinu 2019./2020. za sve učenike koji u školskoj godini 2019./2020. pohađaju osnovnu školu od  I.–VIII. razreda na području Grada Sinja i imaju s roditeljem/skrbnikom prebivalište na području Grada Sinja.

Grad također planira podjelu Vaučera odraditi u suradnji  osnovnim školama na način kako je to odrađeno i prošle godine. O datumu podjele bit ćete obaviješteni putem web stranice škole i javnih medija.

 

 

Kontakt

Sending

©2020 Coded by Digital Tailors Hosted by CroCloud

Log in with your credentials

Forgot your details?