Sajam mogućnosti

Na terenima ŠC „Ivica Poljak Sokol i Andrija Alači“ održan je 4. po redu „Sajam mogućnosti“ na kojem su kao i prethodnih godina sudjelovali i učenici Osnovne škole Ivana Lovrića. „Sajam mogućnosti“ se održava u sklopu preventivnog programa „Zajedno više možemo“ kojeg u osnovnim školama provode Policijska uprava splitsko-dalmatinska i Grad Sinj.

Sajam je otvorila gradonačelnica Sinja Kristina Križanac koja je pozdravila ovu aktivnost prepoznavši u njoj mogućnost da djeca odaberu aktivnost kojom se mogu baviti u budućnosti te tako svoj život usmjeriti na pravi put.

Pred više od stotinu učenika sinjskih osnovnih škola predstavili su se Konjički klub Alkar, ŽRK Sinj, Ragbi klub Sinj, KBK Knez, Šahovski klub Sinj, Gimnastičarski klub Sinj, Aeroklub Sinj, HGSS Sinj, Gradsko društvo Crvenog križa Sinj, O.I. Vitezovi Sinj, Sinjske mažoretkinje, DVD Sinj, Dječji zbor Slavuji, Gradska glazba Sinj, Odbojkaški klub, PD Sinj, Udruga Srma, Škola košarke Alkar, Stolnoteniski klub Sinj, NK Junak, KUD Sinj, Udruga Patriot, PKD Gaj Liberije, KUD Brnaze, Turistička zajednica grada Sinja i PU Sinj.

Naši učenici su izrazili svoje zadovoljstvo Sajmom ističući želju da se održi i iduće godine.

Vesna Samardžić i Žana Majić

20161014_105154