PREDUPIS u 1. razred u šk. god. 2017./18.

Obavijest  roditeljima

PREDUPIS  u 1. razred u šk. god. 2017./18.

U periodu od 01. do 08.3.2017. godine, obaviti će se predupis djece za 1. razred, u OŠ Ivana Lovrića, kod pedagoga ili psihologa škole, svakog radnog dana od 11.30 do 13.00 sati.

Važno je da roditelji osobno dođu u školu obaviti prijavu djeteta, radi evidencije i informiranja o terminima testiranja i sistematskog pregleda.

Potrebna dokumentacija: OIB, kopija domovnice i rodnog lista (vrijede bez obzira na datum izdavanja), a u slučaju da roditelj iste nema, škola će ih pribaviti elektronskim putem. Potrebno je još priložiti i ispravu o boravištu ili prebivalištu roditelja odnosno skrbnika.

Napomena!

Djeca koja do 1. travnja nisu navršila šest godina, nisu školski obveznici za upis u školu. Roditelji koji svejedno žele upisati svoje dijete pozivaju se u školu tijekom predupisa.

Stručna služba škole

pedagog Vranko Perković