Održana večer matematike

S ponosom objavljujemo da je u četvrtak, 6.12.2014. u našoj školi prvi put održana Večer matematike! Skup je to interaktivnih radionica koje potiču izgradnju pozitivnog stava prema matematici, a organizira ga Hrvatsko matematičko društvo.

Sudjelovalo je 207 učenika od 1. do 8. razreda i 20-ak roditelja. Osim rješavanja zabavnih matematičkih zadataka cilj ove manifestacije bio je provesti ugodno vrijeme u neformalnom druženju s djecom i roditeljima u ambijentu naše škole.

Zahvaljujemo svim učiteljima, stručnim suradnicima i djelatnicima škole koji su pomogli u organizaciji manifestacije, a najviše učenicima naše škole, bez kojih ničega ne bi bilo.

Kontakt

Sending

©2020 Coded by Digital Tailors Hosted by CroCloud

Log in with your credentials

Forgot your details?