Natjecanje u znanju i kreativnosti ČITANJEM DO ZVIJEZDA

U našoj školi  je 24. veljače 2017. održano Županijsko natjecanje u znanju i kreativnosti Čitanjem do zvijezda. Pobjedničko mjesto osvojila je ekipa OŠ Split 3, dok je OŠ Kman-Kocunar pripalo 2. mjesto.  Time su navedene dvije škole kandidati Splitsko – dalmatinske županije za Državno natjecanje Čitanjem do zvijezda koje će se u svibnju održati u Čakovcu. 

Naše učenice u sastavu Anamarija Poljak, Barbara Poljak i Gabrijela Smoljo  osvojile su  3. mjesto.

 


OŠ Kman-KocunarOš SPlit 3Oš Trilj

 U kategoriji Najbolji plakat povjerenstvo je odlučilo da učenica Marta Vukas iz OŠ Trilj zbog iznimno maštovitog prikaza zadane teme zaslužuje prvo mjesto.
Ovim putem se zahvaljujemo nakladničkoj kući ALFA, posebno Bošku Ramljaku i Mili Bariću, koji su nam uvelike pomogli u organizaciji ovog događanja. Zahvaljujući njima ovaj će događaj mentorima i učenicima ostati u lijepom sjećanju.

Kontakt

Sending

©2019 Coded by Digital Tailors Hosted by CroCloud

Log in with your credentials

Forgot your details?