Natjecanja

Školsko natjecanje iz informatike

Danas se održava školska razina natjecanja prema sljedećem rasporedu…

-u 9.00 sati LOGO

U ovoj kategoriji sudjeluju učenici:

Matej Cvitković 6.b

Mirko Gabrić 6.d

-u 13.00 sati Osnove informatike

U ovoj kategoriji sudjeluju:

Lara Milanović 8.c

Bruno Vučković 8.c

Tina Vlajčević 8.c

Tomislav Jurela 8.c

Filip Poljak 8.b

Sretno svima!!!

Natjecanje iz informatike  u šk. god.2017./2018.

ImeŽupanijaGradŠkolaRazredKategorijaNatjecanjeOdgovorni mentor
David DržakSplitsko-dalmatinskaSinjOsnovna škola Ivana Lovrića Sinj7Osnove informatikeOsnovne školeDragana Dolić
Ivan VujevićSplitsko-dalmatinskaSinjOsnovna škola Ivana Lovrića Sinj7Osnove informatikeOsnovne školeDragana Dolić
Luka GrujovićSplitsko-dalmatinskaSinjOsnovna škola Ivana Lovrića Sinj7Osnove informatikeOsnovne školeDragana Dolić
Matej CvitkovićSplitsko-dalmatinskaSinjOsnovna škola Ivana Lovrića Sinj7AlgoritmiLOGO (7.)Dragana Dolić
Šimun ModrićSplitsko-dalmatinskaSinjOsnovna škola Ivana Lovrića Sinj7Osnove informatikeOsnovne školeDragana Dolić

Učenik Matej Cvitković  (6.b) osvojio je 4. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike u kategoriji LOGO 6 .

Čestitamo na iznimnom trudu i odličnom uspjehu !

rezultati

U šk. god. 2017./2018. učenik Matej Cvitković natjecao se na Županijskom natjecanju u Splitu u kategoriji Logo 7.

Državno natjecanje iz geografije

Od 10. do 12. travnja 2017. godine u Topuskom  je održano 24. Državno natjecanje učenika  iz geografije Republike Hrvatske, a u konkurenciji 126 učenika sudjelovao je i naš Nikola Poljak   i  postigao odlične rezultate.

Nikola Poljak, pod vodstvom mentora  nastavnika Zorana Samardžića osvojio je 13. mjesto u Republici Hrvatskoj u konkurenciji učenika petih razreda.

Čestitamo našem dragom učeniku!

Zoran Samardžić

Državno natjecanje iz matematike

Matej Cvitković, učenik 6.b razreda naše škole, nakon osvojenog drugog mjesta na županijskom natjecanju iz matematike, u ponedjeljak odlazi na državno natjecanje u Primošten. Dvadeset ponajboljih matematičara iz svakog od viših razreda osnovne škole, zajedno sa srednjoškolcima, pozvano je da sudjeluje na spomenutom natjecanju.

Matej, čestitamo na velikom uspjehu i sretno u Primoštenu!!!

Paula Mihaljević