NAJNOVIJE INFORMACIJE O KNJIGAMA ZA UČENIKE U ŠK. GOD. 2018./2019.

 

Poštovani/e,

Grad Sinj za sve učenike koji pohađaju osnovnu školu od I. do VIII. razreda na području Grada Sinja i imaju s roditeljem/skrbnikom prebivalište na području Grada Sinja, preko vaučera financira kupnju obveznih radnih bilježnica za školsku godinu 2018./2019. i to u knjižarama “PAPIRKO BB”, Vrlička ulica 42, Sinj i Školska knjiga d.d., Poslovnica Sinj, Trg kralja Tomislava 3, Sinj.

Podnošenje zahtjeva i podizanje vaučera bit će u sjedištu Osnovne škole Ivana Lovrića u Sinju, Put ferate 2, od utorka 21. kolovoza 2018. godine svakim radnim danom od 9 do 11 sati.

Molimo vas da pri dolasku u školu pripremite kopiju osobne iskaznice (roditelja/skrbnika) kako bismo ubrzali cijelu proceduru.

 

Nadalje, udžbenici koje nabavlja Splitsko-dalmatinska županija za sve učenike koji pohađaju osnovnu školu od I. do VIII. razreda bit će dostavljeni u školu te će ih učenici i roditelji preuzeti osobno u školi o čemu ćete još biti obaviješteni.

 

Zahvaljujemo na razumijevanju.

 

                                                                                              Ravnatelj

                                                                                              Hrvoje Markulin

 

Kontakt

Sending

Log in with your credentials

Forgot your details?