Moja prva knjiga

Nakon zimskih praznika i nekoliko tjedana odmora u drugo smo polugodište ušli sa željom da mnogo toga naučimo.

Na samom početku drugoga polugodišta naša je škola ugostila Anu Željeznjak i Teu Balen, volonterke Udruge Kalibra iz Karlovca. Udruga Kalibra bavi se promicanjem kulture čitanja i pismenosti te je pokrenula natječaj za učenike osnovnih škola koje je pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta. Natječaj se odnosi na izradu slikovnice, odnosno učenici pišu priču, a zatim je ilustriraju.

 

Naše  su gošće održale radionice za učenike petih i šestih razreda, a pridružilo im se i nekoliko zainteresiranih učenika četvrtih razreda. Učenici su vidjeli kako izgledaju tiskane slikovnice učenika koji su pobijedili prethodnih godina, a Ana i Tea su im objasnile kako bi i sami mogli izraditi slikovnice te biti u tome što uspješniji. Sa željom da naši učenici budu što uspješniji u izradi svojih slikovnica pozdravili smo se s volonterkama Udruge Kalibra i prionuli na posao jer mnoge knjižare čekaju baš naše slikovnice da njima obogate svoju ponudu.

IMG-20170118-WA0000 IMG-20170118-WA0003 (1)

Kontakt

Sending

©2020 Coded by Digital Tailors Hosted by CroCloud

Log in with your credentials

Forgot your details?