Kampanja “Danas jedemo ribu”

Ministarstvo poljoprivrede Republike Hrvatske provodi promotivnu kampanju u obrazovnim ustanovama na nacionalnoj razini radi podizanja svijesti  o održivom ribarstvu i akvakulturi u Hrvatskoj, odnosno provodi aktivnosti promocije domaćih proizvoda ribarstva i akvakulture, a kako bi se ovi proizvodi u budućnosti što više koristili u prehrani školske djece i postali značajan dio njihovih zdravih obroka.

U skladu sa navedenim učenici prvih razreda posjetili su školsku knjižnicu gdje su s knjižničarkom  odradili radionicu DANAS JEDEMO RIBU. Dobre navike stvaraju se u najranijoj dobi pa su naši prvaši od Ministarstva poljoprivrede na poklon dobili pakete koji sadrže: konzervu jadranske srdele u maslinovom ulju, paštetu od srdele i slikovnicu „Danas jedemo ribu“.

Kontakt

Sending

©2020 Coded by Digital Tailors Hosted by CroCloud

Log in with your credentials

Forgot your details?