Festival znanosti 2017.

Kemijska radionica – “Čime se bavi kemija”

U našoj su školi i ove godine, 19. i 20.10. 2017.,  održane četiri  radionica iz kemije za učenike pod nazivom “Čime se bavi kemija?”. Radionice su provedene tijekom redovne nastave iz predmeta priroda, biologija i kemija. U radionicama je sudjelovalo oko stotinjak učenika, nastavnici i asistenti u nastavi.

Radionice su vodili doc.dr.sc. Tomislav Potrada, kemičar zaposlen na Institutu Ruđer Bošković u Zagrebu, i Zvonimir Mlinarić, student prve godine farmacije na Farmaceutsko-biokemijskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu.

Voditelji su sadržaj radionica na jednostavan i zanimljiv način  približili djeci. Djeca su bila oduševljena radionicama.

Ovim putem zahvaljujemo se predavačima i organizatoru festivala znanosti. Radujemo se budućoj suradnji.

Autor članka: Jure Poljak, nastavnik biologije i kemije

Kontakt

Sending

©2020 Coded by Digital Tailors Hosted by CroCloud

Log in with your credentials

Forgot your details?