Državno povjerenstvo iz fizike uvrstilo i naš rad među najkvalitetnije

Državno povjerenstvo iz fizike je između 37 pristiglih tema odabralo 6 najkvalitetnijih radova za sudjelovanje na Državnom na natjecanju u Vinkovcima. Među njima je bio i naš rad “Sad me vidiš sad me ne vidiš”. Samostalne eksperimentalne radove učenici osnovnih škola su izlagali pred komisijom i zainteresiranom publikom.

Bile smo jako zadovoljne svojim nastupom , ponosne na vlastiti rad i sretne što smo mogle sudjelovati u samom finalu. Iako nismo nastupile u super finalu, nismo bile tužne jer smo se odlično zabavile i upoznale mnogo prijatelja iz cijele Hrvatske.

Andrea Norac, prof. mentor

3

2

1

4

 

Kontakt

Sending

©2019 Coded by Digital Tailors Hosted by CroCloud

Log in with your credentials

Forgot your details?