Akcija mladih Župe Čudotvorne Gospe Sinjske 72 sata bez kompromisa u PŠ Radošić

14.-15. listopada 2016.

U sklopu navedene akcije volonterska družina oslikavala je dva dana prednji zid škole koji je vapio za preobrazbom kao i ograda koju su obojali. Unatoč vremenskim neprilikama, hrabre i marljive ruke naših dobrotvora oslikavali su željene motive te su ispisali poruku “Sve što činiš, čini s ljubavlju” koja je i nama postala dnevna inspiracija u radu i životu. Nedovoljno puta smo ponovili riječ” hvala” te koristimo i ovu prigodu da bismo to učinili. Veliko zadovoljstvo i najveća nagrada za njihov trud bilo je gledanje sretnih dječjih lica prilikom dolaska u školu. Iskrena radoška djeca dala su i obećanje kako će čuvati okoliš svoje škole te sve svoje prijatelje i rodbinu poučavati kako je dobro činiti dobro.
IMG-20161017-WA0002

Silvia Poljak

učiteljica razredne nastave

Kontakt

Sending

©2020 Coded by Digital Tailors Hosted by CroCloud

Log in with your credentials

Forgot your details?