1. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije ! Čestitamo !

Nikola Poljak, učenik 5. razreda naše škole, osvojio je 1. mjesto na Županijskom natjecanju iz geografije u skupini učenika 5. razreda, održanom 23. 2. 2017. godine u OŠ Ravne njive u Splitu. Natjecanje se provodi u kategoriji Pisana provjera znanja različitim vrstama zadataka za učenike osnovnih i srednjih škola.
„Nikola je veoma svestran i marljiv učenik. Poseban interes pokazuje za geografiju i matematiku. Veoma sam zadovoljan postignutim rezultatom. “, s ponosom je izjavio Nikolin mentor Zoran Samardžić, profesor povijesti i geografije.
Od Nikole doznajemo da je na natjecanju bilo zabavno, a što je najbolje ponosan je na uspješan rezultat i na tome zahvaljuje majci i prijateljima na podršci.
Čestitke Nikoli i njegovom mentoru Zoranu, a nadamo se i pozivu na državno natjecanje.

Držimo palčeve!